У Чернігові подорожчає проїзд

1250955[1]

Міськрада налаштована підняти вартість проїзду в маршрутках, відповідний регуляторний акт розмістили на офіційному сайті. Перевізники, на їх думку, не можуть дотримуватися графіків руху через збитковість перевезень.

Згідно з ним вартість проїзду має зрости до 6 гривень. Вартість з учнівським квитком, на період з 1 вересня до 21 червня, – 3 гривні.

Ціни на паливо зросли, тому через збитковість перевізники не можуть забезпечити належну якість технічного стану автобусів, дотримуватися графіків руху на маршрутах та забезпечити безпеку руху, йдеться в регуляторного впливу від управління траснпорту. Ціни на паливо є складовою собівартості проїзду. Управління транспорту вважає за потрібне переглядатиме тариф.

Відсутність підвищення, йдеться в аналізі, призведе до банкрутства автотранспортних підприємств, зменшить надходження до бюджету, погіршить якість перевезень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опалювальний сезон, вартість проїзду та засідки на наркоторговців у Чернігові – питання ранкової наради в мера

Дотацій з міського бюджету перевізники отримати теж не можуть, бо це додаткові витрати бюджету. Дотації можуть припинитися, якщо в бюджеті не вистачатиме коштів, йдеться в аналізі.

Чернігівці мають місяць із моменту оприлюднення регуляторного акту, аби подати свої зауваження або пропозиції щодо майбутнього підняття вартості проїзду у маршрутках міста. Зауваження та пропозиції приймаються в управлінні транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради у письмовій формі за адресою: 14027,    м. Чернігів, вул. Шевченка, 50, (відповідальна особа – Рижий О. М.).

Джерело: 0462.ua

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register