У Чернігові проти магазинів «АТБ» планують репресії

1174056

Під час засідання виконкому Чернігівської міської ради розглядалось питання надання дозволу чернігівській мережі супермаркетів «АТБ» торгувати в нічний час. Питання було відкладене, а на керівництво магазинів посипався шквал звинувачень. «За такої зухвалої поведінки ми не можемо йти їм назустріч. Вони взагалі ніяк не реагують на пропозиції співпраці», – сказав міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Але також під час діалогу чиновники дійшли висновку, що заборонити вони можуть, але так само магазин може продовжувати працювати в нічний час і за це не передбачено зовсім жодної відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко пророкує занепад чернігівської торгівлі без продукції місцевого виробника

Магазини «АТБ» звинувачують у небажанні підписувати меморандум про співпрацю з міською владою, зокрема згідно з ним передбачене виділення окремих місць для продукції чернігівських виробників і її маркування «Чернігів. Купуй рідне». Крім «АТБ», меморандум не підписала мережа «Сільпо». Також ці магазини ще звинувачують у нічній торгівлі спиртним, на яку в місті діє заборона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові можуть скасувати заборону на продаж алкоголю вночі

Також на знак боротьби з «непокірними» міський голова запропонував підвищити їм орендну ставку на землю з 4% до максимальних 12%.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register