Суспільство
У чотирьох дітей Чернігівщини підозрюють кір
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/kor-2-1000x7201-e1519228694810.jpg)
Прес-служба Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на своєму сайті повідомила про те, що станом на 20 лютого четверо дітей із Менського району з підозрою на кір скеровано до інфекційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Але жодних подробиць про це та інформації, чи дійсно це кір, в Обласній дитячій лікарні ЧЕline не надали.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині зафіксований випадок кору
У приймальному відділенні лікарні взагалі відповіли, що про госпіталізацію дітей нічого не чули. Не володіють інформацією і в приймальні Менської ЦРЛ.
я раньше простуду перехаживал на ногах, а сейчас эксперименты проводят над оставшимися Людьми Украины?