Суспільство

У Городні поліцейські склали на дівчину відразу два протоколи — за порушення самоізоляції та хуліганство

Поліцейські Городнянського відділення поліції притягнули до адміністративної відповідальності 16-річну місцеву мешканку, яка вночі порушила умови самоізоляції та заради розваги спаплюжила клумбу в центрі міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На інфікованого COVID-19 чернігівця поліція склала протокол за порушення умов самоізоляції

До поліції надійшло повідомлення, що в ніч на 9 листопада невідомі хулігани зіпсували клумбу біля магазину по вулиці Чернігівській у Городні: вирвали з корінням квіти, а потім викинули їх на ґанку центрального входу в магазин.

Поліція оперативно встановила, що тієї ночі неповнолітні місцеві мешканки захотіли сфотографуватись з хризантемами. Найбільш ініціативна з них не вигадала кращого, як насмикати квітів із корінням.

Враховуючи, що дівчина вже досягла 16-річного віку, за свої дії вона самостійно відповідатиме перед законом. Поліцейські склали на неї протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні  правопорушення (дрібне хуліганство). Матеріали направили до суду для притягнення дівчини до адміністративної відповідальності.

Також поліцейські встановили, що юна правопорушниця є контактною особою померлої від коронавірусу людини. Відтак вона мала б суворо дотримуватися умов самоізоляції, однак проігнорувала цю вимогу. Таким чином, дівчина порушила при цьому постанову Кабінету міністрів України № 641. За це поліцейські склали на неї протокол, передбачений статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні  правопорушення (порушення правил щодо карантину людей), що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 17 000 до 34 000 гривень.

Сектор комунікації

поліції Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button