У грудні 70 % пенсіонерів області отримають підвищені виплати

Із зростанням прожиткового мінімуму збільшуються й пенсійні виплати, що залежать від нього.

Відтак, уже в грудні близько 70 % пенсіонерів Чернігівщини отримають перераховані виплати. Коштів на ці потреби в області вистачає.

Про це сьогодні, 29 листопада, повідомив в. о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Юрій Юрченко.

Загалом перерахунок позначиться на:

– мінімальному розмірі пенсії за віком непрацюючим пенсіонерам (за наявності повного стажу);

– пенсії по інвалідності та пенсії у зв’язку з втратою годувальника, призначених відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»;

– надбавках до пенсій за понаднормовий стаж, що обчислені, з огляду на розмір прожиткового мінімуму.

Підвищаться пенсійні виплати на 10,4 % інвалідам війни, учасникам бойових дій та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Збільшаться мінімальні пенсії військовим пенсіонерам.

— Розмір підвищення до пенсії в кожному конкретному випадку буде індивідуальний. Він залежить від багатьох складових: страхового стажу, розміру заробітної плати, з якої призначено пенсію, виплати індексації, наявності підвищень і надбавок до пенсії та інше, — зауважила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Марія Помилуйко, додаючи: — До того ж, пенсіонерам не треба нікуди звертатись, оскільки перерахунок проведуть автоматично.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register