У Корюківській громаді завтра стартує опалювальний сезон
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/71697091_2592396810816947_3113210690932834304_n-e1570459149690.jpg)
Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради на позачерговому засіданні сьогодні, 7 жовтня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будемо мерзнути: через борги «Облтеплокомуненерго» опалювальний сезон на Чернігівщині під загрозою
Згідно з Правилами надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та згідно з типовим договором про надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, терміном початку опалювального сезону 2019 – 2020 років для бюджетних установ Корюківської міської ради та житлових будинків із централізованим опаленням в м. Корюківка встановлено 8 год. 00 хв. 8 жовтня 2019 року.
Корюківська міська рада
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv