У Куликівській громаді в грудні запрацює бібліотечний коворкінг

630_360_1637835446-689
У Куликівській громаді Чернігівської області у  грудні мають намір відкрити бібліотечний коворкінг за підтримки Програми «U-LEAD Європою».

Про ці плани розповіла Куликівський селищний голова Юлія Постернак.

«Вже у грудні ми плануємо завершити всі підготовчі роботи й розпочати навчання та комунікацію з активними підприємцями та молоддю. Наше завдання – «виростити» активних підприємців, які створять робочі місця та платитимуть податки в громаді. Для цього потрібні знання, сучасний простір та бажання. І все це ми маємо», – зазначила Постернак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Гончарівській територіальній громаді Чернігівщини розпочала роботу поліцейська станція

Громада отримала підтримку U-LEAD на створення бібліотечного коворкінг-центру, і за співфінансування з бюджету громади та місцевих підприємців на реалізацію проєкту витратять понад 323 тисячі гривень. Зараз завершується ремонт читальної зали публічної бібліотеки у Куликівці. У приміщенні замінили вікна та двері, у планах – закупівля техніки та меблів. У бюджеті проєкту закладені кошти й для оплати послуг експертів, які працюватимуть з активними мешканцями громади та навчатимуть підприємницької діяльності з грудня цього року.

«Цей проєкт має декілька цілей, і ключова – навчити громаду комунікувати з бізнесом та створювати відповідні умови для його розвитку. Таким чином, ми допомагаємо громадам створити нову якість життя, і для цього навчаємо писати та реалізовувати проєкти, шукати додаткові ресурси, спілкуватись із мешканцями та бізнесом», – наголосила керівниця Регіонального офісу U-LEAD в Чернігівській області Ірина Кудрик.

У громаді вже є низка ідей для підтримки підприємництва. Активні мешканці, зокрема учасники АТО/ООС, шукають можливості та набувають знань для відкриття власної справи у сфері сільського господарства, інтернет-послуг. У коворкінгу також планують працювати зі старшокласниками для поліпшення профорієнтації учнів.

Проєкт громади обрали для фінансування у межах конкурсу «Громада, дружня до бізнесу». Заявки на конкурс могли подавати ті громади, очільники яких успішно пройшли навчальну програму «Кроки для керівників».

Реалізуватиме проєкт місцева громадська організація «Агенція регіонального розвитку» впродовж шести місяців. Він розпочався 20 вересня 2021 року і буде завершений найпізніше 20 березня 2022 року.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Укрінформ

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register