Суспільство
У лісах Чернігівщини бігають здорові свині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/02_Dyki_kabany-e1485531173352.jpg)
На сьогодні в Чернігівській області відсутні спалахи АЧС, епізоотична ситуація знаходиться на щоденному контролі.
Про це ЧЕline повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.
Минулоріч зареєстровано 2 випадки захворювання – в господарствах приватного сектору с. Хибалівка Куликівського та с. Бакаївка Ічнянського районів. На даний час карантин у цих населених пунктах знято.
На постійному контролі перебувають 87 свиногосподарств області. Здійснюється обстеження поголів’я свиней в особистих господарствах громадян. Серед протиепізоотичних заходів – щеплення тварин проти класичної чуми свиней.