У поліції нагадали водіям області, що з 1 жовтня за містом необхідно вмикати фари

732197-1
Правоохоронці також нагадали й про відповідальність за порушення цієї норми.

Згідно з правилами дорожнього руху, з 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар.

Про це водіям нагадують в Управлінні безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України.

“Вимога пункту 9.8 Правил дорожнього руху діє з 1 жовтня по 1 травня, є обов’язковою для виконання і покликана  підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги як у світлу пору доби, так і в темну.

Звертаємо увагу, що саме в зазначений період, у зв’язку зі скороченням світлового дня та погодними умовами виникає необхідність у підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, в поліції нагадали й про відповідальність за порушення норми.

“За ігнорування цієї норми, згідно з частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за “Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів” передбачено штраф у розмірі 425 гривень”, – зазначили в Нацполіції.

Нагадаємо, з 27 липня, в Україні набув чинності закон про значне збільшення штрафів за водіння в нетверезому стані.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register