Суспільство
У Прилуках влаштували флешмоб на честь автора Державного Гімну України (Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/2019-01-27_163243-e1548601271698.png)
Сьогодні, 27 січня, у м. Прилуки біля Собору Різдва Богородиці відбувся флешмоб з нагоди відзначення 180-ї річниці з дня народження Павла Чубинського. Про це у Facebook повідомляє Олена Опанасенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усиновлення – це любов назавжди»: Чернігів долучився до загальнонаціонального флешмобу
До спільного виконання Державного Гімну України, одним із авторів слів якого є Павло Чубинський, долучилися усі охочі жителі міста. Також під час флешмобу було розгорнуто велетенський прапор.