У Вертіївській ОТГ відкрили ЦНАП

628da2836ff2c99773ca012462ad41a0

Аби мешканці Ветріївської громади мали  зручні умови отримання адміністративних послуг, в ОТГ облаштували та відкрили Центра надання адміністративних послуг.  Для розміщення ЦНАП було обрано приміщення, яке знаходиться на першому поверсі адміністративної будівлі сільської ради у селі Вертіївка по вул. Миру, 126.

За інформацією Вертіївської сільської ради, загальна площа приміщення ЦНАП складає  майже 65  м², простір розділений на 2 зони: зона очікування та зона надання послуг, яка і є одночасно зоною інформування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Куликівській ОТГ відкрили сучасний ЦНАП

У приміщенні провели поточний ремонт та створили безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю:  будівля облаштована пандусом, є кнопка виклику, а  також дитячий куточок, безкоштовний Wі-Fi для відвідувачів.

Для проведення ремонту громада залучила 187 970 тис. гривень.

Згідно штатного розпису у ЦНАП передбачено 6 осіб (з них 1 адміністратор на віддаленому робочому місці):

  • Начальник ЦНАП – адміністратор – 1;
  • Адміністратор –  2 (із них 1 на віддаленому робочому місці);
  • Державний реєстратор – 1;
  • Діловод (з функціями адміністратора) – 2.

У ЦНАП є 1 робоче місце для залучених спеціалістів, зокрема спеціаліста Ніжинського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України, спеціаліста Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного Центру зайнятості та інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бобровиці відкрили сучасний ЦНАП

ЦПАП має 1 віддалене робоче місце адміністратора у селі Мала Кошелівка. Населений пункт знаходиться за 14 кілометрів від центру громади.

ЦНАП надає 149 адмінпослуг в офісі в центрі громади та 96 послуг на віддаленому робочому місці (а саме: реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання; паспортні послуги; реєстрація нерухомості; реєстрація бізнесу; земельні питання; питання місцевого значення; послуги соціального характеру; послуги Ніжинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України; державна реєстрація актів цивільного стану; нотаріальні дії; послуги Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості).

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Офіс Реформ при Чернігівському РВ АМУ

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register