У Високому спостерігачі займаються дивною «арифметикою» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/26034430_905034659669351_2045936970_n-e1514101609304.jpg)
У Височанській ОТГ сьогодні, 24 грудня, вибори – обирають голову та депутатів громади. Дільниці відкрилися вчасно. У Високому Борзнянського району 946 виборців, серед них – 62 людини голосують на дому. Височанці відповідально підійшли до майбутнього власної громади, активно йдуть на дільницю заповнювати виборчі бюлетені.
Майбутнього голову обирають серед 7 кандидатів.
А от серед спостерігачів відбуваються незрозумілі процеси. Люди, що мають слідкувати за порушеннями виборчого процесу, активно малюють палички та хрестики у блокнотиках після того як та чи інша людина виходить з кабінки для голосування.
На запитання, що вони відмічають на папері, жінки відповідали, мовляв рахують виборців, що приходять на дільницю.
Потім, мовляв, здають інформацію для статистичних даних.