Український газ має постачатися українцям за справедливою ціною, а не на експорт

51280341_2105673122841992_6172650856630976512_n

*Актуально

Українські газові компанії готуються експортувати газ до Центральної Європи. Компанії розглядають варіанти експорту газу в Угорщину та Словаччину. У переговорах із європейцями бере участь й «Укртрансгаз».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Носівській ОТГ дбають про дітей

Як зазначив депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Геннадій Тригубченко, у той час, коли видобуток газу зростає повільними темпами, а для споживачів закуповують газ за кордоном, українські компанії готуються експортувати український газ до Європи.

Партія «Наш край» неодноразово вимагала від уряду спрямувати газ українського видобутку, який є дешевшим за імпортний, на потреби українців.

«Це дасть можливість суттєво знизити ціни для споживачів. Натомість урядовці розпочинають підготовку до експорту газу, залишаючи українців у безальтернативній ситуації дорого імпортного палива», – зазначив Геннадій Тригубченко.

Більше того, згідно з угодою з МВФ, у травні уряд має знову підвищити тариф на газ. І це тоді, коли європейські країни оголошують кількарічний мораторій на підвищення тарифу на газ та електроенергію. Зокрема, про це нещодавно оголосила Румунія.

«Наш край» закликає уряд негайно знизити тарифи на газ для населення, спрямувавши весь газ власного видобутку на потреби українців. До цього часу слід оголосити мораторій на експорт: на зовнішні ринки може постачатися лише надлишковий газ, якого в Україні наразі немає.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register