Василь Куліда: Поведінка влади свідчить про те, що митний термінал не буде перенесено у визначені строки

IMG_8436

Представники міської влади лукавлять, запевняючи, що 31 липня робота терміналу буде припинена, адже сама поведінка можновладців свідчить про протилежне. У цьому впевнений голова громадської організації «Організаційний комітет із ліквідації митного терміналу» Василь Куліда. «Давайте говорити відверто, – сказав у коментарі Чеline В.Куліда. – Якби міська влада справді хотіла припинити роботу митного терміналу, то, по-перше, не продовжила б його оренди.IMG_8532

По-друге, тепер звучать дивні заяви, що саме митниця має оголосити тендер на нове місце розташування. А ще лунають думки, що після завершення нового чотирьохмісячного терміну оренди депутати можуть проголосувати за його подовження. А як голосуються потрібні рішення, ми теж знаємо. Тому особисто я не вірю, що питання митного терміналу чинна влада вирішить на користь громади без жорсткого контролю з боку чернігівців. Насправді, я переконаний, немає жодної проблеми знайти нове місце митному терміналу навіть у межах Чернігова.

На випадок, якщо влада не піде назустріч громаді, ми готуємо акції протесту». Нагадаємо, мешканці вулиці Жабинського не перший місяць воюють із представниками митного терміналу. Всупереч волі громади сесія Чернігівської міської ради подовжила на чотири місяці термін оренди землі для свого «ласого шматка».

Без имени-3

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register