Відбувся конкурс на посаду директора Чернігівського міського терцентру соціального обслуговування

bfe0604b378d9e3a962b7d2b651d5153-big1080

20 серпня в Чернігівській міській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської міської ради. Конкурс проводився після юридичного об’єднання двох районних у місті територіальних центрів соціального обслуговування в один Чернігівський міський терцентр. Об’єднання не передбачає змін у кількості соціальних працівників, але передбачає об’єднання діяльності та оптимізацію керівних і адміністративних посад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конкурсна комісія визначилася з кандидатурою на посаду директора школи №36

Конкурс складався з письмового іспиту на знання нормативних документів  і публічної презентації кандидатами перспективного плану розвитку надавача соціальних послуг комунального сектору.

Участь у конкурсі взяли дві кандидатки – Маргарита Алєксєєва та Світлана Носок. Обидві вони раніше очолювали районні територіальні центри.

За результатами обох етапів відбору конкурсна комісія прийняла рішення рекомендувати чернігівському міському голові призначити на вакантну посаду директора шляхом укладення контракту (терміном до трьох років) Алєксєєву Маргариту Миколаївну.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register