Водії вантажівок продовжують ігнорувати 12-тонне обмеження

53665532_1084926898345650_5103190183017185280_n

Водії вантажного транспорту і досі ігнорують обмеження проїзду дорогою Т-25-21 Сосниця – Шаповалівка – М-02. Автошлях територіального значення проходить через Сосницьку та Височанську ОТГ, має протяжність 34,7 км, закінчується на перехресті з автомобільною дорогою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ.

Попри 12-тонну заборону, вантажний транспорт регулярно йде транзитом через село Високе та смт Сосниця. На жаль, не звертаючи увагу на попереджувальні знаки або ж просто ігноруючи зазначені на них вимоги, недобросовісні водії вантажного транспорту створюють потенційно аварійну обстановку, а також продовжують руйнувати дорожнє покриття. Нарікають на вантажівки, що йдуть «під вікнами», і місцеві жителі.

Про це ЧЕline повідомили у службі автомобільних доріг у Чернігівській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обійстя, що стоїть на розі траси Чернігів-Сеньківка, потерпає від вантажівок

Історія введення обмежень руху вантажного транспорту по цій дорозі сягає 2010 року. Тоді Сосницькою селищною радою було прийнято рішення щодо обмеження руху вантажного транспорту по вул. Корнєва (комунальна ділянка дороги Т-25-21). На початку 2011 року було отримано погодження УДАІ України в області щодо встановлення дорожніх знаків 3.15 «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує 12 т, заборонено» та 3.16 «Рух транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 6 тонн, заборонено». Відповідні попереджувальні дорожні знаки були встановлені на початку дороги в смт Сосниця – вулиця Корнєва (комунальна ділянка), біля перехрестя з дорогою Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч. А також у кінці вказаної автодороги Т-25-21 – біля перехрестя з автодорогою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ (державна ділянка).

Нині через систематичні порушення з боку вантажного транспорту дорога продовжує ще більше руйнуватися, ускладнюється проїзд.

Представники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області зустрілися з жителями Височанської ОТГ, аби спільно опрацювати план дій зі збереження дороги й обмеження руху вантажного транспорту через населений пункт. З огляду на наявні ресурси, цьогоріч на дорозі Т-25-21 Сосниця – Шаповалівка – М-02 планується провести роботи з ямкового ремонту. Це першочерговий захід для забезпечення проїзду легкового транспорту та пасажирських автобусів. Також Служба автомобільних доріг у Чернігівській області повторно направлятиме до відповідних інстанцій звернення про необхідність контролю за рухом вантажного транспорту цією дорогою. В процесі опрацювання і пропозиція щодо встановлення біля села Високе габаритних рамок для фізичного обмеження руху вантажного транспорту.

Закликаємо водіїв вантажівок неухильно дотримуватись вимог дорожніх знаків щодо тоннажу та навантаження на вісь на автомобільній дорозі Т-25-21 Сосниця – Шаповалівка – М-02. Це є запорукою безпеки для водіїв, що їдуть із вантажем, а також для інших учасників дорожнього руху та місцевого населення.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register