Воскова депіляція: як правильно видалити волосся?
Гоління виходить з моди — занадто швидко з’являються жорсткі шерстинки і ноги стають колючими і неприємними. Пальму першості за популярністю серед процедур депіляції тримає бджолиний віск: натуральний, корисний, в’язкий. Залишилося з’ясувати який воскоплав купити для власних потреб або салону краси, і чим відрізняються банки і картриджі. Експерти компанії «Естетік-Сервіс», розкривають секрети правильної воско-депіляції.
Депіляція воском
На відмінність від епіляції, або тотального видалення волосся без повернення, депіляція передбачає видалення тимчасове. Обробка воском ніг і пахв позбавляє від волосся приблизно на 3-4 тижні. Зривання проводиться виключно проти росту волосся – це дуже важливо, інакше є загроза врощення волосини. Нові волоски виростають слабкими, частина волосяних фолікулів гине, і з часом воскова депіляція робить небажаний волосяний покрив більш непомітним.
Існує три види депіляції воском:
- Холодний. Смужки з тонким шаром воску приклеюються до поверхні і зриваються різким рухом. Не підходить для обробки великих площ. Рятує в поїздках і відрядженнях.
- Теплий. Для цієї процедури віск продають у спеціальних картриджах або банках. Нагрівається він в аппаратах під назвою воскоплав до 45ºС і наноситься на робочу поверхню шпателем. Далі — ривок і трохи болю.
- Гарячий. Небезпечний в домашніх умовах! Віск нагрівається у воскоплаві до 60ºС. Процедура проводиться в косметичних салонах, тому віск продається у великих ємностях — банки, гранули, пластини, брикети. Перевага — краще захоплення волосків, швидкість і мінімальна біль під час зривання.
Не весь віск однаковий
Косметологія поєднує депіляцію з оздоровленням шкіри. Віск в касетах і банках відрізняється по в’язкості, щільності і хімічному складу.
Обирайте свій вид воску:
- хлорофіловий — для сухої шкіри з низьким больовим порогом;
- азуленовий — для шкіри, схильної до запалень і почервоніння;
- з цінними оліями — для живлення і зволоження шкіри;
- з екстрактом алое — з антибактеріальним ефектом, підходить для делікатних зон (пахви, бікіні, обличчя);
- натуральний, без добавок — для алергіків.
Купівля воскоплаву залежить від запланованих обсягів депіляції. Для домашнього застосування досить купити касетний воскоплав на 1 касету. Для салону краси зручніше баночний, на кілька касет або комбінований.