Суспільство

З початку року поліцейські притягнули до адмінвідповідальності більше 300 домашніх кривдників у Чернігові

Співробітники сектору протидії домашньому насильству Чернігівського районного управління поліції тримають на контролі родини, де систематично відбувається домашнє насильство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині чоловіка притягнуто до кримінальної відповідальності за домашнє насильство

З початку року поліцейські склали 394 адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства. Для порівняння, за аналогічний період минулого року поліція притягнула до відповідальності 215 домашніх кривдників у Чернігові.

Також поліцейські винесли 192 термінових заборонних приписи стосовно кривдників. Вони обмежують порушника у певних правах. Наприклад, йому можуть заборонити перебувати в одному приміщенні з постраждалим від домашнього насильства, наближатися до потерпілих, телефонувати їм і так далі. І той факт, що агресор є власником житла, на ситуацію не впливає. Він не позбавляється права на житло, обмежуються лише його права.

Пам’ятайте: є організації та спеціалісти, які готові вам допомогти, коли ваші життя та здоров’я у небезпеці. Передусім ви можете звернутися до територіального органу поліції або за телефоном 102.

Сектор комунікації

поліції Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button