Задля збереження здоров’я і життя громадян: у Чернігові створено Обласний центр громадського здоров’я

vidznachimo-den-molodi-po-osoblivomu_cover2big

Це не нова структура, раніше його функції виконувало КНП «Обласний  центр  інформаційно-аналітичних технологій  та пропаганди здорового способу життя». Але, враховуючи реформування вітчизняної медичної галузі, підвищенні вимоги до  здійснення профілактики поширених захворювань, широке інформування населення щодо причин появи соціально  значущих та небезпечних недуг, а також наближення до громадян всіх рівнів надання медичної допомоги, Чернігівська обласна рада прийняла рішення про необхідність створення в регіоні  такого необхідного підприємства, як Центр громадського здоров’я, який разом із Управлінням охорони здоров’я  облдержадміністрації працюватимуть над вирішенням та реалізацією нагальних  питань, що стосуються збереження здоров’я жителів Чернігівщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівському медперсоналу видають «прозорі» маски (Фотофакт)

Відтак фахівці Центру працюватимуть над підвищенням обізнаності громадян щодо профілактики захворювань шляхом проведення масово-роз’яснювальної роботи, зокрема, виданням плакатів, брошур, інших інформаційних матеріалів, які стосуються запобіганню захворюваності населення, а також прогнозуванням подальшого розвитку  медичної галузі регіону, братимуть участь у розробці  профільних програм, які сприяють формуванню у громадян здорового способу життя, відповідального і головне, вмотивованого ставлення жителів областідо власного здоров’я та особистої безпеки. Крім того, Центр  ініціюватиме  та проводитиме просвітницькі акції та різноманітні заходи, що стосуватимуться зменшення негативного впливу на організм таких факторів ризику, як  тютюнокуріння, вживання алкоголю, наркоманії  та  інших видів нездорової поведінки.

Загалом Обласний центр громадського здоров’я працюватиме заради людей, покращення співпраці із медичними закладами Чернігівщини в усіх аспектах профілактики різноманітних недуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині на самоізоляції перебуває понад 1100 людей

Так, нині у період поширення у світі коронавірусної інфекції COVID-19 на базі Центру працює «гаряча телефонна лінія». Зателефонувавши за номером 0800507070 будь-хто може отримати вичерпну інформацію  щодо профілактики коронавірусної хвороби, методів індивідуального захисту  від неї, правил,  які регулюють соціальні відносини між громадянами.

Залишайтеся здоровими, бережіть себе, свої рідних  та близьких. А Обласний центр громадського здоров’я вам у цьому допоможе!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Управління охорони здоровя

Чернігівської облдержадміністрації 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register