Заступник голови Чернігівської ОДА цинічно образив пенсіонера і назвав його бараном (Відео)

11

Пенсіонер Микола Решетнюк з Ічнянського району під час надзвичайної ситуації, коли вибухнули склади з боєприпасами у селищі Дружба, не покинув своєї оселі – залишився доглядати за господарством. Його обійстя постраждало від снарядів. До цього пенсіонера «поспівчувати» завітав заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко. Відео та запис цинічної розмови чиновника із пенсіонером оприлюднили у прямому ефірі на проекті «Право на владу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хроніка ічнянського пекла: репортаж з місця події (Відео)

«Цій людині спершу треба навести лад у своєму будинку. А потім займатися критиканством. Який ви господар? Попрошу на каналі, щоб вони вас не жаліли, бо ви ледарюка. З таким господарством треба ховатися в канаву і до людей взагалі не виходити», – заявив пенсіонеру Сергій Сергієнко.

«Я так і робив. Вам аби гроші списати», – дорікнув Микола Решетнюк.

«Ти поговори, то я спишу гроші», – пригрозив чиновник.

«Уже я нічого не боюся», – заявив пенсіонер.

«Я працюю на своєму місці. А ви – ледарюга, у вас паркану немає. Туалету немає. Щоб через якихось баранів казали, що ми», – випалив Сергій Сергієнко.

Імовірно, чернігівському чиновнику перепало на горіхи від вищого керівництва через скаргу ічнянського пенсіонера, тому він і вирішив таким чином поквитатися з чоловіком.

В ефірі передачі «Право на владу» журналісти порадили Сергію Сергієнку попросити вибачення у пенсіонера та не забувати, що він і тисячі інших чиновників живуть на утриманні простих людей.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register