Суспільство

Заява фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді

*Актуально

Депутати фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді заявили про відкликання своїх голосів під двома рішенням, що стосуються діяльності комунального підприємства «Ліки України» та в результаті яких підприємство незаконно передане в оренду.

«Ми, депутати фракції політичної партії «Наш край» у Чернігівській обласній раді, нещодавно дізналися кричущий факт про те, що комунальне підприємство «Ліки України» обласної ради, відповідно до наказу начальника Управління комунального майна Чернігівської обласної ради Андрія Буніна, передано в оренду загадковій нещодавно створеній фірмі ТОВ «Ліки України», яке фактично стало розпорядником прибуткового і рентабельного підприємства», – йдеться в тексті заяви.

У документі також зазначається, що ця ситуація стала можливою внаслідок маніпулятивних дій із боку Андрія Буніна. Він свідомо ввів депутатів в оману при прийнятті рішень на сесії Чернігівської обласної ради 28 березня 2018 року «Про внесення змін до Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області в оренду» та «Про затвердження Положення про управління комунального майна Чернігівської обласної ради у новій редакції». Керівник Управління комунального майна Андрій Бунін запевнив, що ці рішення мають сприяти лише узгодженню позицій Положення про Управління комунального майна Чернігівської обласної ради з чинним законодавством України.

«Вважаємо, що дії чиновника облради Андрія Буніна носять беззаперечні ознаки шахрайства. У результаті помилкового рішення обласної ради Андрій Бунін отримав одноосібне право розпоряджатись комунальним майном і передавати його в оренду без будь-якого контролю з боку депутатів обласної ради. І це створило підґрунтя для корупційних схем», – наголошується в тексті заяви.

Тому депутати «Нашого краю» відкликали свої голоси щодо названих вище рішень Чернігівської обласної ради від 28.03.2018 року.

52258745_374670383326098_7705745132359778304_n

51783703_433483977390599_5556161503050072064_n

         Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Ще статті по темі

3 коментарів

  1. Поступили порядно заслуговують на пвагу та якусь маленьку доввру

  2. Дуже порядно, особливо з огляду на те, що з ними просто не поділилися! Ви що дійсно вважаєте їх настільки тупими, що вони навіть читати не вміють під чим підписи ставлять??? Велике тоді питання до таких депутатів — як ви взагалі там голосуєте?

  3. За Буниным и его кураторами К……. А…….давно тюрьма плачет они пригребли лики Украини и полностью грабят по полному безпределу агролесхози области ,а наши стражи закона делают вид что ничего не замечают

Back to top button