Зниклі флагштоки на «Яцево»: чим завершилися баталії стосовно могил бійців

2248-35382-23-sivertime-chernigov-obshchestvo

Близько місяця тому Чернігів сколихнула інформація про те, що на кладовищі «Яцево» з могил загиблих бійців хтось викрадає флагштоки з прапорів. З цього приводу навіть прес-конференцію збирали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Містика» на кладовищі «Яцево» (Відео)

Утім, ситуація виявилася неоднозначною – родичі загиблих героїв заявили, що, мовляв, інформація про постійні викрадення флагштоків не зовсім відповідає дійсності. Поліція також заявила, що ніхто із подібними заявами не звертався і звинувачення в причетності до викрадення речей особами ромської національності не підтверджується.

Чим завершилася ця історія?

Ситуацію коментує громадський активіст Олександр Бондарєв.

«Не знаю всієї історії з викраденням. У ній багато незрозумілого та маніпуляцій. Але сьогодні найголовніше, що на завершальному етапі роботи з відновлення флагштоків. Уже закуплені прапори, думаю, скоро будуть закуплені труби для флагштоків. Адже зараз триває збір коштів на відновлення. Створена група в мережі Facebook «Встановлення флагштоків біля героїв». Сьогодні повідомили про потребу відновлення вже 26 родин загиблих бійців на війні на сході», – зазначає активіст.

31770432_460041884430247_6182518823166410752_n

За словами Олександра Бондарєва, сьогодні в об’єднаннях родин загиблих бійців відбувається дивна ситуація.

«Навіть на темі із загиблими воїнами відбуваються маніпуляції. Адже має дивний вигляд, що представники однієї з громадських організацій, яка підтримується і обласною адміністрацією, і мерією водночас говорять, що в них вкрали дорогі флагштоки, але відновлювати їх не треба. Добре, що зараз з’явилась ще одна громадська організація «Родина воїна», яка об’єднує родини загиблих, і її керівництво є незалежним від адміністрації. Саме вони є ініціаторами відновлення».

У поліції нової інформації досі немає.

«Шукаємо. Проводиться перевірка. Нової інформації поки що немає», – говорить речник чернігівської поліції Юлія Ковтун.

Також у поліції немає даних, що винними в крадіжках були представники ромської національності, про що заявляли деякі активісти одразу після викрадень.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register