ФК «Чернігів» поступився «Буковині»

ФК «Чернігів» поступився «Буковині» у 7-му турі весняної частини Першої ліги з рахунком 1:5.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці клубу.

«На жаль, якість гри та велика кількість створених моментів не позначилася на підсумку. Прикрий перший мʼяч, пропущений другий, але Дмитро Мироненко вразив кут після розіграшу кутового, на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

Після перерви суперник зумів забити ще тричі, закрив всі питання стосовно результату. Непогані шанси мали Вячеслав Койдан та Павло Федосов, непогано зі штрафного пробив Олег Осипенко, але голів не відбулося»,- йдеться у повідомленні.

Наразі футболісти готуються до матчу з «Хустом».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv