ФК «Чернігів» програв хмельницькому «Поділлю» з рахунком 1:2

ФК «Чернігів» поступився «Поділлю» у 6-му турі Першої ліги Чемпіонату України, матч у Хмельницькому завершився з рахунком 1:2.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці клубу.

На 4-й хвилині матчу подільським футболістам вдалося перетворити на гол перший кутовий у матчі — подача та точний постріл головою відкрив рахунок.

Чернігівці прагнули відігратися і на 26-й хвилині їм вдалося забити м’яч у ворота суперників.

Але, після влучного пенальті гравця з команди суперника Андрія Вересоцького, хмельничани все ж вибороли перемогу у другому таймі.

Наступний матч сьомого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 4 травня вдома проти чернівецької «Буковини».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv