ФК «Чернігів» вперше здобув перемогу у матчі Першої Ліги

Учора, 17 вересня, на запорізькому стадіоні «Славутич-Арена» в рамках четвертого туру Першої ліги ФК Чернігів зіграв з ФК Металург. Результат гри — 0:2 на користь чернігівського клубу.

Про це повідомляє на Фейсбук-сторінці ФК.

Матч довго не міг початись через повітряну тривогу, але «тигри» вийшли на поле зарядженими на всі 100%. Команда Чернігова одразу нав’язала супернику свою гру. Це ж і принесло результат – Дмитро Мироненко забив запорожцям перший гол.

Другий тайм теж був перерваний повітряною тривогою. І хоч гравцям довелось просидіти в бомбосховищі, це не завадило ФК Чернігів виконувати свою роботу – оборона справлялась з атаками Металурга.

Вдруге чернігівські футболісти змогли забити вже під кінець гри, коли досвідчений В’ячеслав Койдан обвідним ударом обіграв голкіпера суперників та відправив м’яч у дальній кут воріт.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv