Менеджер Кличка розповів про майбутнє боксера

CORRECTS NAME OF BOXING FEDERATION - Wladimir Klitschko from the Ukraine looks on during a news conference in Frankfurt, Germany on Monday, Sept. 6, 2010. IBF, WBO and IBO heavyweight Champion Wladimir Klitschko will try to defend his title against Samuel Peter of Nigeria in Frankfurt, Germany, on upcoming Saturday. (AP Photo/dapd, Mario Vedder)

У Володимира Кличка два варіанти – залишити бокс або реванш з Джошуа.

Менеджер Володимира Кличка Берндт Бенте заявив, що українець визначиться зі своїм майбутнім до початку червня.

Повідомляє «Укрінформ» з посиланням на boxingnews.com.ua.

«Володимир був неймовірно розчарований після бою, коли ми всі разом сиділи в роздягальні. Зараз він вже почувається краще – він відпочиває у Флориді з дружиною і донькою, розслабляється. Він прийме своє рішення дуже швидко, коли повернеться – не пізніше початку червня. Наступним його кроком може бути або реванш, або відхід з боксу», – сказав Бенте.

«Він ще буде радитися з тренером і вирішувати, чи готовий він ще проходити таку важку тримісячну підготовку. Він буде радитися з братом, з тренером, і зі мною, але рішення прийме сам. Але йому не варто турбуватися про те, що в реванші у нього не буде жодних шансів», – додав Бенте.

Нагадаємо, що 29 квітня в Лондоні Володимир Кличко програв титульний бій британцю Ентоні Джошуа. Команда Джошуа готова домовлятися про бій-реванш і чекають на рішення Кличка.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password