Шість нагород здобули легкоатлети Чернігівщини на Всеукраїнських змаганнях в Умані

Із 29 по 30 травня 2021 року в м. Умань пройшов ІІІ етап Кубка України з метань і Всеукраїнські змагання з метань на призи О.Крикуна. У змаганнях взяли участь 130 учасників із 10 областей та республіки Молдови та Азербайджану.

Команду Чернігівської області представляли шестеро спортсменів, які здобули нагороди різного ґатунку.

Вікторія Небощицька виборола перше місце в метанні списа серед жінок, Журба Вадим – теж перше місце з метання диска серед молоді U23, Дандель Марина – перше місце метання списа серед дівчат U18, Саєвський Ілля – перше місце з метання списа серед юнаків U16, Середа Софія – друге місце метання диска серед дівчат U16, Степаненко Іван – третє місце з метання диска серед юнаків U16.

Спортсменів підготували тренери Небощицький О.Г і Середа О.А.