Спортсмени Чернігівщини на п’єдесталі чемпіонату України з велоспорту-маунтенбайку

У період із 5 по 7 травня 2021 року в м. Харків відбувся чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку в естафетних командних перегонах та в олімпійському крос-кантрі. У змаганнях взяли участь 125 спортсменів із 12 областей України.

У результаті змагань команда Чернігівської області зайняла І та ІІІ місця, та комплект нагород в олімпійському крос-кантрі.

І командне місце серед старших юнаків вибороли: Ковгаров Денис, Крутько Артем, Лавренко Міхаіл, Рубаненко Анастасія.

ІІІ командне місце серед молодших юнаків посіли: Власенко Микита, Лутченко Діана, Грішний Костянтин, Костерін Роман.

В олімпійському крос-кантрі велогонщики завоювали 6 медалей, з них за І місце – три медалі, за ІІ місце – дві та за ІІІ місце – одну.