Третє загальнокомандне місце та чотири медалі вибороли дзюдоїстки Чернігівщини на відкритому Кубку України

12-13 травня 2021 року в  Києві проходив відкритий Кубок України з дзюдо. У змаганнях взяли участь 349 учасників, серед них 101 жінка та 248 чоловіків, представники 27 команд України та країн Литви, Кіпру, Австрії, Туркменістану та Грузії.

Серед представників Чернігівщини наші спортсменки вибороли чотири нагороди.

І місця вибороли – Марія Буйок (вагова категорія до 52 кг) та  Наталія Чистякова (в/к до 70 кг)

ІІІ місця посіли – Юлія Гребеножко (в/к до 63 кг) та  Наталія Смаль (в/к до 70 кг)

У підсумку команда Чернігівської області зайняла ІІІ місце. Чемпіонки братимуть участь у чемпіонаті світу серед дорослих 06-13.06.2021 у Будапешті!

Спортсмени – вихованці КЗ «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради, тренерів Маркіна Анатолія Миколайовича, Маркіна Олександра Анатолійовича та Полтавцева Сергія.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv