Спорт

«Єдність-ШВСМ» Плиски приймали на своєму полі дебютанта «Львів-Янтарочку»

На стадіоні СК «Єдність» 23 вересня відбувся матч 7-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018/2019 років, в якому «Єдність-ШВСМ» Плиски приймали на своєму полі дебютанта «Львів-Янтарочку».

Господарі поля з перших хвилин заволоділи перевагою, яку тримали більшу частину матчу і реалізували її вже на 27 хвилині. Віталіна Мазурова переграла бразильського воротаря львів’янок і відкрила рахунок — 1:0.

Матч завершувався, і все йшло до того, що «Єдність-ШВСМ» здобуде мінімальну перемогу, але в справу втрутилася ще один легіонер — Де Фрейтас.

За шість хвилин до завершення матчу гравець «Львів-Янтарочки» зрівнює рахунок. 1:1 — дебютант вищого дивізіону відбирає очки у одного з лідерів чемпіонату.2018-09-24_124958

Джерело:UkraineWomens