Завершився чемпіонат області з міні-футболу серед колективів фізичної культури та правових органів

Завершився триденний чемпіонат області з міні-футболу серед колективів фізичної культури правових органів за програмою змагань «Динаміада — 2020».

За підсумками змагань перемогу здобула команда Академії державної пенітенціарної служби, обійшовши команду  прикордонного загону з рахунком 4:0.

Третє місце посіла команда Національної гвардії в області, обігравши команду патрульної поліції у пенальті — це їх перша перемога.

Команди-переможці отримали кубки, нагороди та медалі від директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Андрія Кужеля.