Всіхсвятській бути – пропозицію змінити назву вулиці відхилили

Управління архітектури та містобудування розглянуло електронну петицію щодо перейменування вулиці Всіхсвятської на вулицю Ринкову.
Відповідь на неї розміщено на сайті Чернігівської міської ради у відповідному розділі.
«За результатами розгляду повідомляємо, що розпорядженням Чернігівського міського голови від 19.02.2016 № 54-р вулицю Примакова вже було перейменовано на вулицю Ринкову тому, на жаль, задовольнити ініційовану Вами петицію немає можливості», – йдеться в повідомленні.
Як відомо, автор ініціативи перейменування вулиці Всіхсвятської на вулицю Ринкову Ірина Білогура пояснювала таке рішення тим, що назва будь-якої вулиці повинна бути, у першу чергу, зручною для вимови та написання. Петицію підписали 276 осіб.
Крім того, наразі на розгляді міськради перебуває ще одна петиція з вимогою перейменувати вулицю Всіхсвятську на вулицю імені воїна-афганця Олега Шаповала, який жив на ній. Відповідь на це клопотання мають оприлюднити не пізніше 28 березня.

Нагадаємо, у Чернігові, згідно Закону України про декомунізацію, змінили назви 117-ти вулиць, серед них назви 14-ти вулиць та провулків приведені у відповідність до українського правопису. Іншим вулицям повернуті історичні назви або присвоєні інші найменування.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register