Біогель – новий крок у нігтьовому сервісі
Кожна жінка добре знає, що сьогодні, аби нігті набули бажаної довжини та форми, не потрібен багатотижневий догляд за ними – достатньо просто відвідати салон краси і скористатися послугами нарощування нігтів.
Також кожна жінка знає, що донедавна для нігтів використовувався акрил або гель, які здатні були їм нашкодити.
І ось зовсім нещодавно з’явився біогель для нігтів.
Біогель – це інновація в області догляду за нігтями, цей матеріал дає змогу не тільки збільшити довжину справжніх нігтів, а ще й зміцнити їх.
Але в чому ж переваги такого матеріалу, як біогель? Що це таке?
Загалом це доволі стійка й екологічно безпечна речовина, яку легко та зручно застосовувати. Але нарощування – це ще не все, на що здатен біогель. З його допомогою можна просто зміцнювати нігті або ж «ремонтувати» їх у разі поломки. Навіть після того, як матеріал буде знято, його цілющий для нігтів ефект діятиме і далі.
Гель і біогель – це хіба це не одне і те ж?
Багато хто вважає, що біогель і гель – це одне і те саме, відмінність полягає лише в частині «біо». Але ж це «біо» зазвичай і свідчить про щось натуральне і, відповідно, корисне. Так і є. Якщо для нарощування використовується звичайний гель або акрил, то процедура ця, так би мовити, є тимчасовою. Спершу нарощуються нігті, жінка ходить із ними деякий час, після чого нарощені нігті знімаються, а природні відновлюються.
А от біогель – це чудесний захист для наших нігтів, він має настільки природний вигляд, що його зазвичай плутають із натуральними нігтями!
Ми вирішили дізнатися думку професіонала в цій галузі. Ось що думає з цього приводу фахівець із манікюру Ірина:
«Насправді біогель – це так званий прорив у галузі нігтьового сервісу, він не тільки допоможе вашим нігтям завжди мати гарний і доглянутий вигляд, а й вирішить велику кількість проблем із нігтями».
Ми розглянули, чим так відрізняється біогель, що це взагалі таке і в чому його основні переваги.
Також ми поспілкувались із дівчатами, які вже використовують біогель, і виявили три мінуси його застосування:
— нігті, покриті біогелем, неміцні, як у випадку з акрилом;
— при нанесенні біогелю необхідна корекція нігтів у салоні – 1-2 рази на місяць;
— вартість самого покриття і послуг із його нанесення вища, ніж при використанні акрилу або шелаку.
Тому вирішувати вам, що вибирати!
І нехай вами захоплюються!