Лінійний прискорювач працює на повну потужність

gr_12.11.18_onko[1]

Лінійний прискорювач, встановлений у відділенні променевої терапії КЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер», не простоює.

За словами головного лікаря Валерія Зуба, щодня на цьому обладнанні опромінення проходять 10-12 пацієнтів.

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації.

«Кожному з них призначено по 20-30 сеансів, станом на 30 листопада двоє з пацієнтів уже завершили лікування за допомогою прискорювача з позитивними результатом, – повідомляє Валерій Зуб. – Обладнання дає змогу проводити радіотерапію при онкопатології різної локалізації – від пухлин головного мозку і до раку жіночих статевих органів. Тобто наші лікарі вже переконалися, що прискорювач – пристрій універсальний і ефективний, адже навіть під час сеансів ми можемо відстежувати, як поводиться пухлина, і відповідно до цього скорегувати подальшу терапію».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові на лінійному прискорювачі проліковано першого пацієнта

Також Валерій Зуб наголошує: прискорювач має потужний запас міцності, і якщо навіть трапляються незначні збої, їх оперативно усувають київські інженери. Нагадаємо: перший пацієнт почав проходити радіотерапію в онкодиспансері за допомогою прискорювача 7 листопада 2018 року.

Обладнання не опромінює здорові тканини, його дія спрямовується лише на уражені пухлиною ділянки внутрішніх органів. Загалом щороку близько 5 тисяч пацієнтів – жителів Чернігівщини потребують лікування на прискорювачі часток.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register