Топ-5 помилок під час схуднення

hudi

Дієтологи розповіли як не зробити помилок під час схуднення. Літо рекомендують розпочати із здорового способу життя.

“Коли ми втрачаємо вагу, у нас сповільнюється обмін речовин. Так відбувається тому, що, відчуваючи зменшення споживаних калорій, організм переходить в режим енергозбереження”, – говорить Дана Хунс, лікар-дієтолог Школи охорони здоров’я в Каліфорнійському університеті, повідомляє Prevention.

Експерти назвали п’ять помилок людей, які худнуть.

1. Ви займаєтеся виключно кардіотренуваннями. Те, що ви присвячуєте час бігу або еліптичним тренажерам, це добре. Але якщо ваші тренування не включають опір (силові навантаження), схуднення не буде давати швидких і помітних результатів.

М’язи утримують метаболізм на високому рівні. Коли ви спалюєте зайвий жир, може спалюватися і м’язова маса, внаслідок чого сповільнюється обмін речовин. Щоб метаболізм був достатньо швидким, працюйте над побудовою м’язів хоча б два рази на тиждень.

2. Більша частина вашого раціону – рідка їжа. Різноманітні смузі – це смачно та корисно. Але така їжа дуже легко перетравлюється, і організм не витрачає багато калорій на засвоєння їжі. Дієтологи рекомендують вживати їжу, яка вимагає багато енергії на перетравлення. Наприклад, продукти, багаті на клітковину: фрукти, зелень, некрохмалисті овочі.

3. Ви не споживаєте достатньо жирів. Безумовно, жирна їжа призводить до набору зайвої ваги. Але не в тому випадку, коли продукт містить корисні жири. Корисні жири допомагають регенерації тканин, профілактиці серцевих захворювань і зростанню м’язової маси. А найголовніше, що такі жири нормалізують обмін речовин. Корисні жири містяться в горіхах, авокадо, оливковій олії, грецькою йогурті та інших продуктах.

4. Ви тренуєтеся недостатньо інтенсивно. Якщо цифри на шкалі вагів не зрушуються з місця, можливо, проблема в недостатній віддачі на тренуваннях. Експерти кажуть, що спалювати зайві калорії краще дозволяють високоінтенсивні інтервальні тренування, в яких напружені сплески навантажень (наприклад, спринт) чергуються з короткими періодами відпочинку.

5. Ви не підраховуєте калорії. Дуже важливо звертати увагу на споживання калорій і розміри порцій.

“Більшість людей недооцінюють те, скільки калорій вони з’їдають і переоцінюють те, скільки витрачають під час тренувань”, – розповіла Дана Хунс. Особливо коли справа доходить до перекусів. Найчастіше люди з’їдають набагато більше, ніж їм здається. А це негативно позначається на процесі схуднення.

Почніть звертати більш пильну увагу на те, скільки калорій ви споживаєте, особливо в перервах на перекус і під час перегляду серіалів після вечері.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password