У Чернігові вперше вилікували варикозні вени без хірургічного втручання (Фото)

  • У Чернігові вперше вилікували варикозні вени без хірургічного втручання (Фото)
  • У Чернігові вперше вилікували варикозні вени без хірургічного втручання (Фото)
  • У Чернігові вперше вилікували варикозні вени без хірургічного втручання (Фото)
  • У Чернігові вперше вилікували варикозні вени без хірургічного втручання (Фото)
  • У Чернігові вперше вилікували варикозні вени без хірургічного втручання (Фото)
  • У Чернігові вперше вилікували варикозні вени без хірургічного втручання (Фото)
  • У Чернігові вперше вилікували варикозні вени без хірургічного втручання (Фото)

15 жовтня судинні хірурги, флебологи Федір Мальчиков і Роман Бондаренко, провели першу в Чернігові маніпуляцію у сфері лікування варикозного розширення вен – двом пацієнтам флебологи вилікували вени без хірургічного втручання. Цей метод має назву радіочастотна абляція (РЧА) вен нижніх кінцівок.

У Чернігові такий метод застосовує лише медичний центр«Тесла», розташований за адресою вул. Коцюбинського, 61.44788983_375127413239371_9070298070985474048_n

Метод РЧА світова медична спільнота застосовує вже давно і його рекомендують для лікування варикозної хвороби. Переваги радіочастотної абляції очевидні – маніпуляція триває усього близько години і після неї пацієнт одразу стає, так би мовити, до роботи.

  • Під місцевою анестезією робиться маленький прокол на нозі, через якийу велику або малу підшкірну вену вводиться спеціальна тонесенька струна – під ультразвуковим контролем уділянці паху або підколінній ділянці, залежно від ситуації. Після цього вмикається апаратура і ця струна запаює варикозно розширену велику або малу підшкірну вену, тобто ті вени, які в більшості випадків є причиною варикозної хвороби. Після маніпуляції пацієнту одягаєтьсяеластична панчоха та він іде додому. Обов’язкова рекомендація до пацієнта, окрім носіння еластичної панчохи, є годинна прогулянка після маніпуляції,– розповідає судинний хірург, флеболог Роман Бондаренко.

Єдиною клінікою у Чернігові, де застосовується РЧА, на даний час є сімейна клініка «Тесла», яка своєю тривалою та успішною працею підтримує стабільно високий авторитет. З жовтня 2018 року послуга доступна для жителів Чернігова та області. У медичному центрі «Тесла» маніпуляції на варикозно розширених венах проводять судинні хірурги з великим досвідом роботи в лікуванні великого діапазону судинних і венозних патологій – Федір Мальчиков і Роман Бондаренко.

  • Фактично в Чернігові ми – піонери в застосуванні цієї безопераційної методики радіочастотної абляції варикозних вен. Ми пройшли відповідне навчання і практику. Я вважаю, що альтернативи цьому методу немає. У пацієнта з’явилася альтернатива госпіталізаціїдо лікарні, де йому запропонують класичний хірургічний метод видалення вен:операція під загальним знеболенням, певну кількість розрізів на нозі,застосування спинномозкової анестезії або внутрішньовенного наркозу, антибіотики, знеболюючі, щоденні перев’язки і, звісно, перебування в стаціонарі від трьох днів і до двох тижнів, залежно від складності хвороби. Метод РЧА проходить безболісних відчуттів, з мінімальним ризиком будь-яких ускладненьі найголовніше – після маніпуляції ми відпускаємо пацієнта додому, ну, або на роботу,– розповідає судинний хірург, флебологФедір Мальчиков.

За медичною статистикою, нині в Україні до 80% людей можуть мати різні форми хронічних захворюваннь вен. І, що найгірше, в Україні значний відсоток з них це люди працездатного віку.

До речі, в понеділок, 29 жовтня о 18годині на телеканалі «Новий Чернігів» у прямому ефірі програми «Ескулап» судинні хірурги Федір Мальчиков і Роман Бондаренко більш докладно розкажуть про сучасну методику лікування варикозних вен.

Сімейна клініка «ТЕСЛА» – вже давно стала синонімом  якісної, комфортної  і головне – доступної приватної медицини у місті Чернігові.

Це сучасний медичний центр,  який має декілька відділень та працює без вихідних. Тут на рецепції вас зустрінуть привітні адміністратори, які зроблять усе можливе, аби ваше перебування у клініці було максимально комфортним. Кожен лікар центру виконую свою справу професійно та віддано, тим самим допомагаючи дорослим та маленьким пацієнтам берегти найголовніше – здоров’я.

Клініка відома не лише своїми спеціалістами, а й обладнанням – перший високопольний МРТ-апарат у місті та області, найкращі ультразвукові діагностичні системи, сучасні апарати функціональної діагностики та фізіотерапії, перший у місті апарат для проведення процедури радіочастотної абляції.

«ТЕСЛА» – це структура, яка динамічно розвивається і розширює спектр доступних послуг. Це молода та енергійна команда, яка тримає руку на пульсі і живе тим, що робить.

Клініка існує вже більше 11 років, з кожним роком розвиваючись та впроваджуючи у життя найкращі досягнення сучасної медицини, одне з яких – безопераційне лікування варикозної хвороби на будь-якій стадії методом радіочастотної абляції, про що, власне, і будем говорити далі у прямому ефірі програми…

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register