Краса та здоров'я
У Ніжині госпіталізували п’ятьох дошкільнят
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/1455532436_8076251-e1484896754672.jpg)
У Ніжині протягом кількох днів до інфекційного відділення центральної міської лікарні на стаціонарне лікування з діагнозом «гострий гастроентерит (уточнена етіологія – ротавірусна інфекція)» поступили 5 вихованців дошкільного навчального закладу № 1 (хлопчики 2011 та 2014 років народження, 2 дівчинки 2012-го і дівчинка 2014-го року народження).
Про це повідомляє департамент цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.
Стан усіх дітей стабільний, середньої тяжкості. Лікування отримують у повному обсязі, ліками забезпечені.