У Ніжині з гострим гастроентероколітом госпіталізовано семеро осіб
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/kolyt-715x400-e1570108798141.jpg)
У Ніжині до міської лікарні з гострим гастроентероколітом потрапили семеро осіб, повідомляє сайт «Нежатин».
За словами головного лікаря Ніжинської центральної міської лікарні Олександра Костирка, минулого тижня з гострим гастроентероколітом було госпіталізовано 7 осіб, серед них – 3 дітей.
Це діти дошкільного віку з дитячих садочків № 25 та № 9, одна дитина – з неорганізованого колективу. Також прикрою новиною є те, що дітей госпіталізовано із захворюванням на кір (одна дитина з дитсадочка №4) та із діагнозом «скарлатина» госпіталізовано дитину з ЗОШ № 2.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині спалах гострої кишкової інфекції: госпіталізовано 14 школярів
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv