Уряд заборонить лікувати українців народними методами

630_360_1517848648-9722[1]

Уряд вирішив, що громадян мають лікуватися тільки у медичних закладах і тільки дозволеними засобами. Народні ж методи є шкідливими для їхнього здоров’я.

Кабінет Міністрів згадав, що держава має дбати про життя і здоров’я людини. А раз так, то різноманітні знахарі не повинні конкурувати з професійними лікарями.

Аби ніхто не намагався ухилитися від державного піклування, Уряд вніс черговий проект із назвою, що нічого не говорить про його зміст:  «Про внесення змін до деяких законів України» (№9062). В ньому лише 3 пункти, якими скасовується право надавати та рекламувати методи народної медицини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солодка вата: чим шкідливий десерт для наймолодших

Як зазначає в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, той, хто не вчився у виші, апріорі не може якісно та своєчасно надавати допомогу пацієнтам. Тож держава не може дозволити послуговуватися всілякими національними традиціями та досвідом поколінь для діагностики, лікування та профілактики захворювань.

Якщо ж офіційна медицина не зможе допомогти, наприклад, через брак у хворого коштів на лікування, він повинен із цим змиритися і подякувати заздалегідь державі про останню турботу.

Не важко передбачити, що першими за цей закон подякують фармацевтичні компанії. І до ворожки не ход.

Джерело: Закон і Бізнес

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register