Висновки вчених про те, що не можна робити до і після їжі

14835[1]

Правильно харчуватися – це не саме основне правило, щоб зберегти красу, здоров’я і довгу молодість.

Щоб підтримувати правильне харчування, необхідно знати безліч тонкощів. Список корисних продуктів, їх вплив на організм, шкідливі продукти і в який час їх краще вживати – це основні, але це не всі правила, які ми повинні знати і завжди пам’ятати.

Американські фахівці провели ряд досліджень, які показали, що після їжі необхідно дотримуватися кількох правил.
Вчені, які працюють в галузі проблем правильного харчування, зробили висновок – щоб зберегти здоров’я, красу і молодість необхідно не тільки правильно харчуватися, але не робити постійні помилки після того, як ми вжили їжу.

Вчені не рекомендують відразу після їжі їсти фрукти. Більшість фруктів містить кислоту, яка при взаємодії з шлунковим соком призводять до продуктів бродіння в шлунково-кишковому тракті.

Не можна пити воду під час їжі. Це уповільнює роботу метаболізму і травний процес дає збої. Так само, не можна пити воду до їжі і після неї. Допускається пити воду до прийому їжі або після з інтервалом 30-40 хвилин.

Не рекомендується палити після прийому їжі. тютюновий дим подразнює слизову шлунка, заважає ретельно переробити їжу.

Не можна після їжі виконувати якісь фізичні навантаження і приймати ванну.

Не можна одразу після прийому їжі лягати спати. Вам можуть снитися кошмари, їжа перед сном може призвести до безсоння, а так само може сприяти набрати зайву вагу. Їжте як мінімум за годину до того, як збираєтеся лягати спати.

Джерело: https://znaj.ua/

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register