Люди: Тетяна Ковтун. Майстер-клас успішного бізнесу від молодої бізнесвумен

111-1-e1573977120605

Улюблена справа, яка стала роботою. Саме так можна сказати про маленький бізнес чернігівки Тетяни Ковтун. Народилася і виросла в Борзні, навчалася в Чернігові, тут створила і родину, і родинний бізнес.

Тетяно, розкажіть про себе? З чого починався шлях майбутньої бізнесвумен?

Народилася і закінчила школу я в місті Борзна. Ще в дитинстві дуже подобалось із подругами гратися в магазини. Мабуть, саме тоді в мені й з’явились задатки підприємця.

У школі улюбленим предметом була біологія. Але мріяла стати економістом або фінансистом, тому вступила навчатися до Чернігівського державного інституту права та технологій, спеціальність «фінанси».

72154752_427792814828301_3212107578553139200_n

Де працювали після закінчення вишу?

Таким собі фінансистом я почала працювати з посади касира в «ПриватБанку». Було нелегко, але мені подобалося. Потім у житті так сталося, що пішла знову навчатися до Чернігівського інституту економіки та управління, але на спеціальності «маркетинг». І лише в 2014 році я відкрила власну студію краси в готелі «Градецький».

Як відбувалося ваше становлення як молодої підприємниці?

 Певний час працювала сама.  Мені дуже подобалась моя робота. Нарощувала вії.  Потім закінчила курси з фарбування й оформлення брів. Робота творча, ти немов художник. Цікаво робити жінок ще гарнішими.

Від кого одержували підтримку, натхнення в роботі?

Ще коли навчалася в Києві на нарощування вій, було нелегко, думала, що не зможу цим займатися, але мала дуже велику підтримку від свого чоловіка. Він тоді мені сказав «Ніколи не здавайся, завжди йди вперед до своєї мети». Я вірила у свої мрії й одержувала підтримку, так і йшла до своєї мети.

Багато довелося навчатися, перш ніж опанували сьогоднішні вміння?

Я проходила курси, майстер класи, не один раз була сама організатором майстер-класів у Чернігові, на які приїжджали люди з різних куточків України – і повчитися, і повчити. Брала участь у професійних чемпіонатах тощо. Саме там зрозуміла, що, зібравши певний багаж знань і вмінь, можу і хочу ділитись цією інформацією з іншими людьми, так я взялася проводити індивідуальні заняття з нарощування вій, пройшла навчання. Зараз маю диплом та сертифікат з авторського курсу з нарощування вій, фарбування та оформлення брів. Робота для мене нескладна і цікава, ти – наче ювелір, який ограновує дорогоцінний камінь. Вважаю, аби робота приносила радість як для себе, так і для клієнтів, треба любити відвідувачів. Вони в мене найкращі, багато для мене стали друзями, попри різницю у віці.

70162004_624098148126365_8218575055114731520_n

Розкажіть про родину.

Чоловік Артем – підприємець. Є синок Мирослав, у перший день зими йому виповниться три роки. Дуже поважаю та ціную свою сім‘ю.

Чи важко сьогодні в Чернігові розвивати власний бізнес?

Усе залежить від самої людини. Серед проблемних питань – хочеться, щоб податки були менші для підприємців. А щодо роботи, то якщо людина хоче працювати, вона все для цього робитиме, а не сидітиме й чекатиме, що завтра буде краще. Треба не лінуватися, а просто працювати, ніколи не боятись нічого змінювати в будь-якому віці.

74670685_2457198137935691_76995612427419648_n

Які у вас хобі, улюблені заняття?

Моє хобі, якщо є час, – це вишивка бісером, подорожі, дозвілля зі своєю сім‘єю. Хочу більше подорожувати як Україною, так і закордоном. Україна наша – прекрасна і мальовнича.

Що хотіли б побажати нашому місту та чернігівцям?

Місту хочу побажати процвітання. Наше місто – найпрекрасніше і найчудовіше. Чернігівцям – міцного здоров‘я, бо це головне, і успіхів та побільше посмішок, щоб ніколи не було осінньої депресії. А ще всім нам, українцям, радості в оселях і головне – миру в країні!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Олег Дешура

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register