Суспільство
Черговий випадок ботулізму на Чернігівщині: жінка потрапила до лікарні
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/botulizm-simptomy-i-lechenie-opasnoj-bolezni_rect_a83de28f101f8259eb5ad783d5d44a51-e1562839039612.jpg)
В області зареєстровано черговий випадок захворювання на ботулізм: до лікарні потрапила 37-річна жінка з Чернігівського району. Як і в попередніх випадках причиною захворювання стало вживання риби в’яленої.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівка потрапила до реанімації з ботулізмом
Діагноз «ботулізм» встановлено клінічно, наразі лабораторія ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» проводить дослідження для підтвердження діагнозу.
Це вже 9-й випадок захворювання на ботулізм, зареєстрований в області цього року.
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр
Міністерства охорони України»