Ніжинська дзюдоїстка стала бронзовою призеркою Європейського юнацького олімпійського фестивалю
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023_07_28_sport_11-e1690533708934-714x470.jpg)
Третє місце на XVII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі здобула 16-річна дзюдоїстка з Чернігівщини Крістіна Опанасенко. У словенському Маріборі спортсменка виборола «бронзу» за підсумками змагань у ваговій категорії до 63 кілограмів.
Про це повідомляють у департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної військової адміністрації, Національного олімпійського комітету України.
Поступившись у півфіналі чинній віцечемпіонці Європи серед кадеток Яні Цвєтко з Хорватії, Крістіна на другій хвилині сутички за бронзу больовим прийомом оформила дострокову перемогу над Луною Де Кок з Нідерландів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські спортсмени вибороли нагороди на міжнародних змаганнях
Крістіна Опанасенко – вихованка Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Дзюдо». Тренер – Сергій Антонян.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023_07_28_sport_21-482x642.jpg)
Фото – Костянтин Смалій
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv