Під час нерестової заборони на Чернігівщині браконьєри наловили риби майже на 1,5 мільйона гривень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/450715625_898736728963868_3353296606037072215_n-e1720675209524-780x470.jpg)
З 1 квітня по 30 червня 2024 року на водоймах Чернігівської області тривала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.
Про це повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль.
Попри проведену широкомасштабну роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання Правил рибальства у період нересту, браконьєри продовжували вчиняти правопорушення на водоймах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Оновлення даних» призвело до втрати понад 60 тисяч гривень для жительки Чернігівщини
Так, протягом нерестової кампанії Чернігівським рибоохоронним патрулем було виявлено 228 порушень Правил рибальства, в тому числі 13 порушень з ознаками кримінальних злочинів. У порушників протягом нересту вилучено 436 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 232 од. заборонених знарядь лову, в тому числі 211 од. сіток, загальною довжиною 5170 метрів. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 1411202 грн. Накладено штрафів на суму 40080 грн.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv