Депутати ЧМР не проголосували за зміну статусу школи №19 (Фото)
Під час 48-ї сесії Чернігівської міської ради 2 червня депутати не підтримали новий статус Чернігівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №19.
На сесії розглянули кілька питань, пов’язаних зі зміною статусу навчального закладу та його можливим перейменуванням на гімназію або ліцей. Під час голосування в сесійній залі були присутні учні школи та їхні батьки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Чернігівської міськради не проголосували про ліквідацію трьох закладів дошкільної освіти
Нагадаємо, питання подальшої долі школи №19 залишається предметом дискусій уже третій рік. Наразі навчальний заклад зберігає невизначений статус, адже відповідно до освітньої реформи він має бути реорганізований у гімназію або ліцей.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





