Кримінал
На Чернігівщині спіймали браконьєра «на гарячому»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/2017-03-30_080303-e1490850259855.png)
Вчора, 29 березня, прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Задеріївка», на р. Вир затримав 57-річного мешканця смт. Ріпки, який здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову, а саме трьома зяберними сітками загальною довжиною 35 м.
Про це ЧЕline повідомив помічник начальника прикордонного загону — начальник прес-служби підполковник ОлександрДудко.
Під час огляду встановлено, що правопорушник незаконно здобув 13 рибин, нанісши державі шкоду на суму 1139 гривень.
На правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 КУпАП, а матеріали направлені для прийняття правового рішення до Ріпкинського районного суду.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.