Зірка Нью-Йоркського бродвею Бремнер Даті розповів про “Кабаре” у Чернігові (Відео)

Американський актор і зірка Нью-Йоркського бродвею Бремнер Даті в ексклюзивному інерв’ю ЧЕline  розказав про виставу “Кабаре”, яку зіграв на сцені Чернігівського драм театру.

 – Це реальна історія? Це пов’язано з Німеччиною? Так?

 –Ця історія на реальних подіях. Це трапилося в театрі в Німеччині, він називався “Ельдорадо Кабаре”. Це саме те кабере де були вистави Мерлін Дітріх і багатьох інших відомих кабаре-перфоманс.

У 1939 році – рік подій мого шоу,  Гітлер захопив владу в Німеччині. Проте, він не мав достатньо сили, щоб атакувати усіх, кого хотів. Та в нього вистачало сили, щоб атакувати акторів, виконавців і митців.

-Що ви думаєте про Україну і про ситуацію в Україні?

-Перед тим як я сюди приїхав, я знав дуже мало. Тому що більша частина новин про революцію на Заході губляться. Але мої друзі, мої українські друзі, вже пояснили мені ситуацію і вона здається дуже важкою і складною.

Отже, мимоволі вистава “Кабаре” проводить паралелі із сьогоденням українців. Утім, містер Даті  так само і розвінчав стереотипність виразу “добре там де нас нема”. Адже розказав про здавалося б таке “недосяжне і блискуче” уособлення “американської мрії”.

– Голлівуд – це дуже чудукувате місце. Якщо ти хочеш грати у фільмах, в американських фільмах  – їдеш у Голлівуд. Якщо ти хочеш грати в театрі –  їдеш в Нью-Йорк. Нью – Йорк весь про театр …

І коли ти їдеш в Голівуд, то маєш бути дуже красивим і дуже талановитим для фільмів . Хоча ні. Не стільки талановитим, скільки красивим  – дуже, дуже-дуже красивим.

-Секрети акторської майстерності і поради початківцям, пан Бремнер не оминув також.

 – Іноді ти використовуєш систему Станіславського і думаєш про зміст. А іноді ти просто прикидаєшся. Ти повинен всього-на-всього прикидатись на сцені. Я думаю, що ти просто повинен бути ….

Ти повинен дарувати людям усмішки або сльози  – ти повинен використовувати все, що ти можеш – і не важливо, що саме.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register