Чернігівські патріоти відповіли прибічниці Януковича Наталії Королевській (Відео) ЧL

У Чернігові дали від коша одіозній екс-регіоналці та нардепу від опозиційного блоку Наталії Королевській. Вона намагалася провести, так званий форум «Жінки – за мир», на який зібрала таких само скандальних особистостей. Після резонансу Королевська накивала п’ятами, а місцеві представники опозиційного блоку тепер ховають голову у пісок і уникають будь-яких коментарів.

– Опоблок ни при чем и давати комментарии не будет. Его не вспоминали,- Олексій Дем`яненко прес-секретар обласної організації «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ»  телефоном.

Будівля облспоживспілки, де проводили захід належить лідеру опоблоку в області Анатолію Мірошниченку. Проте і тут видають бажане за дійсне. Мовляв, партійні зв’язки тут ні до чого.

Документ цитата : Правління Чернігівської облспоживспілки повідомляє про те, що приміщення актової зали з усім необхідним звуковим оснащенням, було надане згідно з договором оренди у тимчасове користування.

Чернігівські патріоти і волонтери на звинувачення Королевської у радикалізмі відповіли, що не хочуть, аби наше місто перетворилося на Луганськ пані Королевської. А так званий форум активісти вже охрестили шабашем, адже на ньому пили та гуляли.

– Как они могут учить миру, если они не смогли сохранить этот мир у себя дома, в луганске,– Тетяна Карма волонтер.

– Ми розуміємо,  що ця особа може нести і яку загрозу зараз регіонали, що оклигали, можуть нести для нашого суспільства,– Марія Василенко голова ГО «ЕКОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ «ЗЕЛЕНИЙ СВІТ»

– у нас есть организация «Велика родина», в которой состоят мамы, жены, все родственники погибших мальчиков. Они больше всех за мир, потому что заплатили за мир самую дорогую цену. Ни одной мамы не было.

Чернігівці всіма силами зберігатимуть у нас український мир, а російський, який принесли на штиках найманці на Донбас місту над Десною не потрібен. Патріотичні організації закликали своїх побратимів бути напоготові і давати гідну відсіч агентам кремля.

– 2 года назад, когда сюда приезжали борцы за русский мир, черниговцы вышли на площадь и показали, что нам такой русский мир не нужен,- Костянтин Давиденко учасник АТО.

– Вони вдало маніпулюють почуттями, а насправді знаємо, хто ці люди. Знаємо, що ці люди розпалили багаття війни на сході,- Павло Муравейко голова цивільного корпусу «АЗОВ» в області.

– Посадить их не посадили, не наказали. Они подняли голову. Начинают понимать, что на ситуации безнадеги и нищеты можно сыграть в свою игру, – Ірина Тимофєєва волонтер військового шпиталю.

Зустріч Королевської у Чернігові виявилася квіточками. У Харкові її та інших прихильників Януковича закидали яйцями і камінням.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register