«Самопоміч» у Чернігові: Вікторія Войціцька – про енергетичні диверсії та боротьбу за зміни (Відео)

*Імідж

Про причини сміттєвого колапсу у Львові та боротьбу проти диверсій від енергетичних компаній сьогодні під час візиту до Чернігова розповідала народна депутатка від «Самопомочі» та секретар комітету з питань паливно-енергетичного комплексу Вікторія Войціцька. Головний лейтмотив зустрічі – країну можна міняти, міняти в діалозі з громадою, і є конкретні приклади цього, зокрема й у Львові.

«Перебуваючи практично завжди в опозиції до чинної влади, люди можуть створити, середовище, де можуть почуватися вільно, працювати, розвивати бізнес. Я пам’ятаю Львів на початку 90-х – бруд, відсутність води, а сьогодні це місто №1 за відвідуваністю туристів», – Вікторія Войціцька, народний депутат України («Самопоміч»), секретар комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу.

У Чернігові народна обраниця проводить дві зустрічі – з підприємцями та керівниками ОСББ. Перша – це фаховий діалог із виробничниками стосовно енергетичної реформи, її досягнень, незавершеності та необхідності будувати енергетичну сферу для людей, а не навпаки.

«Ми – виробничники, нам потрібен безперебійний електричний струм, тому тема дуже актуальна, дуже важлива», – Сергій Сколобивець, керівник компанії «Верес».

«Від нас велика вдячність за можливість прямого діалогу з підприємцями», – Костянтин Іванов, президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.

Головне і наразі часткове досягнення – це поступова демонополізація ринку. На сьогодні «Самопоміч», перебуваючи в опозиції, намагається боротись з ініціативами енергетичних ділків. Серед останнього – вдалося не допустити зростання ціни за електроенергію для ОСББ, яке готували «під ялинку».

«Ми стоїмо на боці інтересів людей і боремось проти олігархату, монополій, що викручують людям руки», – Вікторія Войціцька, народний депутат України («Самопоміч»), секретар комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу.

Окремо не змогли оминути й тему сміттєвого колапсу, наслідки якого зачепили і Чернігівщину, винних у якому називали львів’ян.

«Історія зі сміттям – це була спланована атака на місто. Успішне місто. Питання було використано для того, щоб загасити максимально конкурента», – Вікторія Войціцька, народний депутат України («Самопоміч»), секретар комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу.

За словами депутатки, в уряді навіть блокували рух коштів, що вже давно були виділені та призначені для будівництва сміттєпереробного заводу у Львові. На сьогодні ж досягнуто компромісу, і протягом одного-двох років туристична Мекка України має отримати новий завод із переробки побутових відходів.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register