Спорт у житті та сімейні захоплення Марії Родикової (Відео)

*Актуально

Спорт супроводжує Марію Родикову, кандидата в народні депутати від «Нашого краю», за 205-м одномандатним виборчим округом, усе життя.

Спортом займалися її батьки. Батько, який сам тренер у минулому, власне й прищепив Марії любов до корисного дозвілля. І почалося. Спортом усе життя займався і чоловік Марії Родикової, тому закономірно, що до спортивного життя з самого малечку почали привчати й сина. Так, родинне захоплення футболом вилилося в бажання грати.

«Два роки тому ми його привели до цього спортивного клубу. Дуже задоволені тренувальним процесом. Задоволені тренерами. За ці два роки він дуже підріс як футболіст. Уже брав участь у турнірах, це обласні турніри і також турніри між різними містами. Займали призові місця. На сьогодні він капітан команди. В майбутньому хочеться, щоб це його футбольне зростання тривало, щоб його кар’єра стрімко розвивалася, і сподіваємося, що в майбутньому він зможе грати як в українських клубах, так і в якихось зарубіжних», – розповідає Марія Родикова, кандидат у народні депутати від «Нашого краю» за 205-м одномандатним виборчим округом.

Марія переконана, що своїм сильним характером і такими якостями, як загартованість, наполегливість, справедливість, завдячує саме спорту. Тому вважає, що спортивне життя у місті необхідно розвивати.

«Спорт у місті Чернігові дійсно треба розвивати. Чернігів має багато талановитих і перспективних спортсменів, які нормально не можуть проводити свій тренувальний процес. Побудова палацу спорту дасть нам можливість мати кращі результати, дасть змогу розвиватися спортсменам, з’являтися новим і здобувати нові вершини як на українському рівні, так і на міжнародному», – упевнена Марія Родикова, кандидат у народні депутати від «Нашого краю» за 205-м одномандатним виборчим округом.

Футбол – не єдина пристрасть родини Родикових. Слідом за сином, який у захваті від кікбоксингу, на тренування прийшла і мама. Тепер секцію з кікбоксингу тричі на тиждень вони відвідують разом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марія Родикова: оновимо владу разом!

«Ще одним нашим сімейним захопленням є кікбоксинг. Мій син почав займатися цим видом спорту, коли йому було 5 років. Минулого року я вирішила долучитися до нього і тепер у нас спільне захоплення. Дуже вболіваю за сина. Цього року він отримав і золото, і срібло на змаганнях», – розповідає Марія Родикова, кандидат у народні депутати від «Нашого краю» за 205-м одномандатним виборчим округом.

Здоров’я не тільки своєї родини, а й кожного чернігівця – один з основних і пріоритетних напрямків роботи Марії Родикової як кандидата у депутати Верховної Ради.

«Спорт – це для всіх. Він надихає і повинен бути в житті кожного, і не важливо, в якому ти віці. Він надає сил, робить нас витривалішими і стійкішими перед життєвими труднощами», – наголошує Марія Родикова, кандидат у народні депутати від «Нашого краю» за 205-м одномандатним виборчим округом.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register